O „Tawernie pod Żaglami”

„Tawerna pod Żaglami” jest jedyną specjalistyczną restauracją w Kórniku, w której serwowane są ryby. Wnętrze restauracji zostało zaprojektowane w stylu żeglarskim. Niezwykłą atmosferę tworzą ściany, przypominające fale morskie oraz liczne elementy żeglarskie, takie jak: róże wiatrów, koła sterowe, flagi sygnalizacyjne, kompasy, bulaje, itd. Położenie Z roku na rok restauracja zmienia się zarówno od zewnątrz jak i od środka. Głównym atutem „Tawerny pod Żaglami” jest malownicze położenie. Ileż jest miejsc w okolicy, gdzie można zjeść obiad na pięknym, drewnianym tarasie z widokiem na panoramę jeziora. Restauracja znajduje się na Błoniach w Kórniku, przy stadionach.

Położenie

Z roku na rok restauracja zmienia się zarówno od zewnątrz jak i od środka. Głównym atutem „Tawerny pod Żaglami” jest malownicze położenie. Ileż jest miejsc w okolicy, gdzie można zjeść obiad na pięknym, drewnianym tarasie z widokiem na panoramę jeziora. Restauracja znajduje się na Błoniach w Kórniku, przy stadionach.

galeria Restauracja
galeria Restauracji Tawerne nr 2

Nasza kawiarenka

Przy restauracji znajduje się mała kawiarenka serwująca lody, desery i gofry, zwane pieszczotliwie przez stałych Klientów „Słodką dziurką”, czynna od kwietnia do wrzesnia. Do restauracji od kwietnia do września dopływa statek „Anna Maria”.